Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/WOBLERY TROCIOWE FORTEL 

WOBLERY TROCIOWE FORTEL

Ilość wyświetleń: 4275 
Komentarzy: 1 
ID: 6076 
Węzeł: 4573 
Woblery trociowe FORTEL

WOBLERY TROCIOWE FORTEL

ID: ROA0001589

Czas końca: 29.11.2005 23:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Przedmiotem aukcji są cztery woblery o długości 6,5 cm.Nr.1 (od góry)to model neutralny 12g. Nr.2 to wobler pływający 11g. Nr.3 jest pływającą wersją 11g. Nr.4 to neutralny 12g. Woblery zaprojektowane do trudnych warunków pomorskich rzek. Posiadają nowatorskie rozwiązanie konstrukcji steru i jego osadzenie w korpusie dając gwarancje na wieloletnie użytkowanie bez ryzyka złamania, czy wypadnięcia steru. Stery wykonane są z wysoko gatunkowego poliwęglanu, można je wyginać na wysokości napisu FORTEL w dowolnym kierunku zmieniając w ten sposób charakterystykę pracy i głębokość nurkowania. Woblery pracują bardzo agresywnie i schodzą na 2,5m. Dodatkowym walorem tych przynęt jest obciążenie w ogonie, co redukuje do minimum efekt plątania się podczas rzutów jak i poprawia celność posyłania woblerów na dużą odległość. Uzbrojone są w francuskie kotwice firmy Au Lion Dor nr.2 i 3. Wobki doskonale radzą sobie z większymi kotwicami. Drut w całości przebiega przez korpus. Przynęty te są wyprodukowane przez wędkarza, który spędził wiele setek godzin na łowieniu troci. Woblerki są fabrycznie nowe zapakowane w estetyczne i praktyczne opakowanie.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Tu porozmawiasz na każdy temat dotyczący pięknego wędkarskiego hobby. Forum wędkarskie to miejsce na wymianę poglądów pomiędzy wędkarzami, to także kopalnia wiedzy o tym sporcie.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»