Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Najtańsze główki nr 1/0 do paprochów (6 gramów) 

Najtańsze główki nr 1/0 do paprochów (6 gramów)

Ilość wyświetleń: 2828 
Komentarzy: 0 
ID: 6172 
Węzeł: 4652 
Najtańsze główki nr 1/0 do paprochów (6 gramów)

Najtańsze główki nr 1/0 do paprochów (6 gramów)

ID: ROA0001643

Czas końca: 17.12.2005 13:20

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Główki 6gr na haku VMC zadziorowe. Aukcja dotyczy 50 sztuk główek. Kupując główki z 3 mojich aukcji przesyłkę masz gratis. Zrób zapasy na sezon zimą zawsze taniej.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»