Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Ultrabite - feromony głodu, ryby oszaleją !!! 

Ultrabite - feromony głodu, ryby oszaleją !!!

Ilość wyświetleń: 12203 
Komentarzy: 0 
ID: 3799 
Węzeł: 2893 
zdjecia mozna obejrzeć na www.ultrabite.prv.pl

Ultrabite - feromony głodu, ryby oszaleją !!!

ID: ROA0000693

Czas końca: 08.06.2005 11:42

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WSTRZYMANA PRZEZ MODERATORA

Atraktor "ULTRABITE" to pierwszy w świecie atraktor wynaleziony przez naukowców, którzy wyekstrahowali naturalne związki wydzielane przez ryby, a następnie opracowali technologię do ich produkcji. Samą produkcją zajęła się znana angielska firma biotechnologiczna KIOTECH. Ultrabite jest wynikiem prac badawczych naukowców z brytyjskiego instytutu "The Centre for Environment, Fisheries and Aquaculture Sciences (CEFAS)" - "Centrum dla Środowiska, Rybactwa i Nauk Przyrodniczych", instytucją pracującą dla rządu brytyjskiego, którzy stworzyli factor X, zawierający specjalną formułę feromonów i aminokwasów.

Ultrabite jest rewolucją w atraktorach i całkowicie odbiega od wszystkich innych dostępnych na rynku. Stworzony jest z dwóch aktywnych substancji:

Po pierwsze ze substancji wabiącej ryby z dużej odległości.

Po drugie za pomocą zawierającego syntetyczne feromony czynnika "Factor X" zprowokowanie ryb do intensywnego pobierania pokarmu.

W naturze feromony te są produkowane są przez ryby, a odbierane są za pomocą receptorów zapachu. Ryby nie są w stanie wyczuć, że jest to środek sztuczny, dlatego za jego sprawą zachowują się tak jak czynią to w naturalnych warunkach.

Działanie Ultrabite to jednak nie tylko wpływ na smak ryb, które zaczęły pobierać zanętę z atraktorem. Ultrabite przyciąga również ryby z dalszej odległości, które zaczynają pobierać pokarm sterowane stymulatorami.

Więcej o tym specyfiku mozna przeczytac na stronie producenta

http://www.ultrabite.com lub wersji polskiej www.ultrabite.prv.pl

Oferowany przeze mnie feromon to uniwersalny specyfik na "białą rybe" taki jak na zdjeciu. Istnieje możliwość zamówienia innych dodatków, zanęt itp w dowolnych ilosciach, widocznych na stronie producenta. Wszystko mozna zamówic mailem ultrabite@wp.pl, uzgodnić telefonicznie nr 608655885 lub gg 1291995

Wysyłam po wpłacie na konto, do ceny nalezy doliczyć koszty wysyłki - 2,25 poniżej 10 szt, powyżej 10 szt wysyłam na swój koszt, powyżej 20 szt rabat !!!. Sposób wysyłki uzgadniam po wylicytowaniu. Możliwe rabaty przy zakupie wiekszej ilości (pow 10 szt)

Zapraszam do zakupu całej gamy produktów ULTRABITE w sklepie internetowym www.ultrabite.prv.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Wynika z typu transakcji

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Bardzo często nazywane w skrócie SEO jest kluczowym elementem reklamy w Internecie, gdyż właśnie dzięki pozycjonowaniu stron i optymalizacji możemy odnaleźć strony, jakich poszukujemy na co dzień korzystając z wyszukiwarki Google. Pozycjonowanie stron WWW Każdy potencjalny klient jest przez nas traktowany indywidualnie i dostosowujemy swoje usługi bezpośrednio pod potrzeby Państwa.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»