Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Woblerki na rapki !!! 

Woblerki na rapki !!!

Ilość wyświetleń: 2433 
Komentarzy: 0 
ID: 7315 
Węzeł: 5703 
Woblerki na rapki !!!

Woblerki na rapki !!!

ID: ROA0002062

Czas końca: 21.03.2006 14:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

witam...
na tej aukcji przedstawiam woblerki boleniowe wykonane z drzewa lipowego ,czterokrotnie lakierowane,drut nierdzewny 0,8mm przez caly korpus,stery poliweglan,dlugosci: 7cm,7,5cm,6cm.testowane,sprawdzily sie na odrzanskich lowiskach...biora na nie rapy i nie tylko...w wodzie imituja uklejke , czyli ulubiony pokarm boleni...
dobrze uzyte pomoga w zlapaniu niejednego bolenia...
zycze milej licytacji...

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pewne, hobbystyczne zainteresowania genealogiczne spowodowały, że zawartość domeny Nazwisko.pl zamierzamy w przyszłości rozwinąć i zbudować w oparciu o nią dość obszerny serwis.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»