Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/WOBLERY BOLENIOWE 

WOBLERY BOLENIOWE

Ilość wyświetleń: 4156 
Komentarzy: 0 
ID: 7488 
Węzeł: 5861 
WOBLERY BOLENIOWE

WOBLERY BOLENIOWE

ID: ROA0002120

Czas końca: 04.04.2006 20:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Woblery wykonane ręcznie z drzewa lipowego; stelaż przez cały wobler z drutu stalowego nierdzewnego 0,8 mm; stery z poliwęglanu 1,00 mm; malowane sprayami; lakierowane czterokrotnie;
Każdy wobler ma niepowtarzalną pracę i kształt gdyż jest wykonany ręcznie ( i dlatego jest lepszy od woblerów wykonywanych masowo z wtryskarek)

Długość :

1. 8,6 cm
2. 8,4 cm
3. 7,8 cm

Każdy wobler indywidualnie testowany ( nie wymaga żadnych poprawek ).

Woblery sprawdzone na odrzańskich łowiskach.

Do wylicytowanej kwoty należy dodać koszt przesyłki 5 zł .

Dostawa bez kotwic .

Wysyłka woblerów tylko po wcześniejszej wpłacie na konto .

Wszystkie pytania : lczarnuszewicz@wp.pl ;

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Seria wędzisk St.Croix doczekała się zupełnie nowej odsłony! Zobacz, co nowego u dystrubutora St.Croix w Polsce, w sklepie firmy Żbik Sp. z o.o. Blanki zostały unowocześnione technologicznie a także zyskały zupełnie nowy design.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»