Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Wiadomości Wędkarskie 2000 - oprawione 

Wiadomości Wędkarskie 2000 - oprawione

Ilość wyświetleń: 3088 
Komentarzy: 0 
ID: 5999 
Węzeł: 4503 

Wiadomości Wędkarskie 2000 - oprawione

ID: ROA0001549

Czas końca: 20.11.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Cały rocznik Wiadomości Wędkarskich - oprawa twarda w zielonym kolorze. Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na moje konto w mBanku. Od tej reguły nie ma odstępstwa. Koszt przesyłki pokrywa kupujący - koszt według cennika Poczty Polskiej.
Koszt wysyłki wynosi (za paczkę pocztową do 5kg):
- paczka ekonomiczna 8PLN,
- paczka priorytetowa 9PLN.
Jedną z powyższych kwot należy doliczyć do wylicytowanej kwoty.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: