Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart 

Aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart

Ilość wyświetleń: 3851 
Komentarzy: 0 
ID: 1768 
Węzeł: 900 
Aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart

Aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart

ID: ROA0000078

Czas końca: 25.04.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Pod młotek idzie aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart. Był użytkowany przeze mnie przez pewien czas, lecz kupiłem inna cyfrówkę i tego sprzedaje. Sprawny w 100%. Bardzo dobry do aukcji i nieodzowny towarzysz wypraw wędkarskich. Ma sprzętowe (nie żadna interpolacja) 2,1 Megapixela (zdjęcia 1600x1200). Ma funkcje makro dla zdjęć do 40 cm. Wbudowane 16 MB pamięci starcza na 30-40 zdjęć w najwyższej jakości. Posiada slot na kartę pamięci SmartMedia. Może pracować jako kamerka internetowa oraz nagrywać krótkie filmy. Zaletą jest też wbudowana lampa błyskowa - można robić zdjęcia w pomieszczeniu. Jest bardzo energooszczędny - na jednych akumulatorkach 1100 mAh robilem kilkaset zdjęć.

Stan wizualny - dobry - posiada kilka rysek (widać na zdjęciach). Nie mam do niego pudełka ani instrukcji - licytujesz sam aparat, kabelek USB i płytę ze sterownikami. Licytujesz:
- aparat cyfrowy Aiptek PocketCam 2.1Mega Smart
- Płytkę ze sterownikami pod Windows 9x/2000/XP (wypalana)
- Kabelek USB
Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 5PLN na koszty przesyłki lub około 10PLN priorytet.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Ubrania strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: