Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Duży podbierak karpiowy 

Duży podbierak karpiowy

Ilość wyświetleń: 4139 
Komentarzy: 0 
ID: 1756 
Węzeł: 860 
Duży podbierak karpiowy

Duży podbierak karpiowy

ID: ROA0000072

Czas końca: 20.04.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Aukcja dotyczy dużych rozmiarów podbieraka karpiowego. Stelaż wykonany z utwardzanego duralu. Wysięgnik składany wykonany z profilu pełnego o przekroju ośmioboku foremnego. Naprawdę solidna konstrukcja. Siatka w kolorze czarnym z drobnymi oczkami wykonana z jakiegoś tworzywa sztucznego. Wysięgnik zakończony wygodną rękojeścią. Dla zobrazowania wielkości jeden z egzemplarzy WW. W tym sprzęcie brak jedynie do szczęścia pokrowca. Jak ktoś zacznie szyć to zrobi furorę. Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty dolicz ok 10PLN na koszt przesyłki (z uwagi na rozmiary).

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: