Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Duży podbierak karpiowy 

Duży podbierak karpiowy

Ilość wyświetleń: 4493 
Komentarzy: 0 
ID: 1756 
Węzeł: 860 
Duży podbierak karpiowy

Duży podbierak karpiowy

ID: ROA0000072

Czas końca: 20.04.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Aukcja dotyczy dużych rozmiarów podbieraka karpiowego. Stelaż wykonany z utwardzanego duralu. Wysięgnik składany wykonany z profilu pełnego o przekroju ośmioboku foremnego. Naprawdę solidna konstrukcja. Siatka w kolorze czarnym z drobnymi oczkami wykonana z jakiegoś tworzywa sztucznego. Wysięgnik zakończony wygodną rękojeścią. Dla zobrazowania wielkości jeden z egzemplarzy WW. W tym sprzęcie brak jedynie do szczęścia pokrowca. Jak ktoś zacznie szyć to zrobi furorę. Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty dolicz ok 10PLN na koszt przesyłki (z uwagi na rozmiary).

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Czy interesuje Cię bezpłatny system ERP? Tu znajdziesz nieco porad na temat Instalacji i konfiguracji Odoo (OpenERP) powinny one pomóc Ci go zainstalować i przetestować na własnym serwerze.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: