Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Nóż wędkarski firmy RAPALA 

Nóż wędkarski firmy RAPALA

Ilość wyświetleń: 3987 
Komentarzy: 0 
ID: 5550 
Węzeł: 4125 
Nóż wędkarski firmy RAPALA

Nóż wędkarski firmy RAPALA

ID: ROA0001385

Czas końca: 15.10.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Aukcja na sprzedaż dotyczy noża wędkarskiego firmy Rapala.
Nóż jest nowy, idealnie filetuje złowione ryby (sprawdzałem). Praca tym nożem wygląda zupełnie jak nie z tego świata. Dotychczasowe problemy związane z używaniem innych noży znikają. Nóż ma idealnie wyprofilowaną rękojeść w czarnym kolorze. W zestawie znajduje się również firmowy futerał chroniący ostrze. A wszystko to opatrzone firmowym logo Rapala. Preferowana forma zapłaty to wpłata na konto w mBanku (do wylicytowanej kwoty nalezy dodać 5PLN na koszty przesyłki).

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: System open source ERP - innowacyjna technologia: OpenERP to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: