Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Podbierak na duże ryby 

Podbierak na duże ryby

Ilość wyświetleń: 3123 
Komentarzy: 0 
ID: 5689 
Węzeł: 4242 
Podbierak na duże ryby

Podbierak na duże ryby

ID: ROA0001442

Czas końca: 25.10.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Aukcja dotyczy dużych rozmiarów podbieraka. Stelaż wykonany z utwardzanego duralu. Wysięgnik składany wykonany z profilu pełnego o przekroju ośmioboku foremnego. Naprawdę solidna konstrukcja. Siatka w kolorze czarnym z drobnymi oczkami wykonana z tworzywa sztucznego. Wysięgnik zakończony wygodną rękojeścią. Idealny do podbierania bardzo dużych ryb. Sprawdza sie również przy połowach z łodzi np. sandaczy.Dla zobrazowania wielkości podbieraka do wnętrza włożyłem jeden z egzemplarzy WW. W tym sprzęcie brak jedynie do szczęścia pokrowca. Jak ktoś zacznie szyć to zrobi furorę. Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty dolicz ok 10PLN na koszt przesyłki (z uwagi na rozmiary).

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegołności gdy chesz pooglądać piekne Zdjęcia ryb i nie tylko ryb, odwiedź koniecznie wskazaną tu galerię. Jest co pooglądać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: