Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Pokrowiec wędkarski. 

Pokrowiec wędkarski.

Ilość wyświetleń: 4102 
Komentarzy: 0 
ID: 4753 
Węzeł: 3452 
Pokrowiec wędkarski.

Pokrowiec wędkarski.

ID: ROA0000953

Czas końca: 31.07.2005 21:30

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam pokrowiec wędkarski na wędki dł. 90cm.
Nówka , jednokomorowy YORK. Pokrowiec posiada 2-boczne kieszenie o wym 1sza -13x65cm zapinana na rzepa, 2ga-24x23cm zapinana na zamek błyskawiczny. Pokrowiec wewnątrz posiada 3-kieszenie na wędki przypinane w górnej części na rzepa, natomiast cały jest zapinany na podwójny zamek błyskawiczny.Pokrowiec w dolnej części jest szeroki na 24cm, a w górnej na 16cm. W pokrowcu (jak widać na zdjęciu) mieszczą się 3-wędki.
Oczywiście sprzedaję bez zawartości.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P.

Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Odbiór osobisty przez Kupującego
Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Kiedy wybrać się na ryby? Będą dziś brały czy nie? Na tem pytanie odpowie Ci księżycowy Kalendarz brań Jak wiadomo, księżyc ma wpływ na wiele zjawisk zachodzących na ziemi, na brania ryb także.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: