Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Świder do lodu + gratis czerpak 

Świder do lodu + gratis czerpak

Ilość wyświetleń: 11801 
Komentarzy: 0 
ID: 9865 
Węzeł: 7995 
Świder do lodu + gratis czerpak

Świder do lodu + gratis czerpak

ID: ROA0002921

Czas końca: 07.01.2008 12:34

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Świder do lodu sybirak 130 mm z nożami schodkowymi.

Model rosyjski "Tonar 130 , nowy.

W komplecie pokrowiec na głowicę, plastykowa osłona na noże i UWAGA czerpak ze stali nierdzewnej do wybierania okruchów lodu.

Koszt przesyłki pocztowej wg. taryfy od 2008-01-01(około 12-13 zł)

Na innej aukcji wystawione są moje noże do świdra

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: