Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Akcesoria/Świder do lodu syberyjski

Świder do lodu syberyjski

Ilość wyświetleń: 13866
Komentarzy: 1
ID: 9124
Węzeł: 7428
Świder do lodu syberyjski

Świder do lodu syberyjski

ID: ROA0002782

Czas końca: 28.12.2006 15:25

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 120,00 zł

Wygrał:

Marek Stręk

Dwuręczny świder do lodu model
"Sybirak 130"

Ten wzór zmiewala.
Ten model nie zawodzi.
Ta cena jest szokująco niska!!!!

Jakie cechy powinien posiadać świder do lodu? Odpowiedź: "Gryzie" lód i jest lekki.
Takie cechy posiada szwedzki świder Mora, sygnowany przez firmę Fladen. Jedyną jego wadą jest ...cena. A cena szwedzkiego modelu to tylko 249 zł.
Świder wystawony na aukcje jest produkcji rosyjskiej model "Sybirak dwuręczny 130". Jego cechy to: kopia szwedzkiego z tym że, ma supermega "gryzące noże" schodkowe i jest tańszy o połowę.
Koszt przesyłki -10,50 zł

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Bazar moderują: