Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”  

„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

Ilość wyświetleń: 14452 
Komentarzy: 0 
ID: 7073 
Węzeł: 5492 
„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

ID: ROA0001982

Czas końca: 21.05.2006 13:01

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Trzy książeczki z serii „Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń” to zbiór rzetelnej wiedzy którą powinni posiąść wszyscy interesujący się spinningiem.
Nie są najnowsze pozycje, ale to chyba nie rok wydania decyduje o wartości książki.
Drogi nabywco z tych książeczek dowiesz się wszystkiego o danym gatunku ryby. Opisano w nich środowisko występowania ryb, ich rozwój. Najwięcej miejsca poświecono jednak samym technikom połowu. Podczas lektury zahaczymy również o kawałek historii. Miłym dodatkiem w każdej książce jest rozdział poświęcony przygotowaniu wcześniej złowionych ryb. Bardzo ciekawe przepisy i porady kulinarne przydadzą się nie tylko amatorom sportu wędkarskiego ale i samych ryb. Polecam wszystkim, którzy nie pogardzą rzetelną i sprawdzoną wiedzą.

Wydawnictwo: „EDYTOR” SPÓŁDZIELNIA PRACY
Rok wydania: 1986 (OKOŃ) - 1987 (KLEŃ) – 1989 (SZCZUPAK)
Okładka: Miękka
Liczba stron 32 DLA KAŻDEJ Z KSIĄŻEK

Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na konto. Wysyłka priorytetem.
Koszt przesyłki pokrywa kupujacy.
Kontakt ze mną pod adresem: maciejmlynarz@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: