Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”  

„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

Ilość wyświetleń: 14987 
Komentarzy: 0 
ID: 7073 
Węzeł: 5492 
„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

„Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń”

ID: ROA0001982

Czas końca: 21.05.2006 13:01

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Trzy książeczki z serii „Biblioteczka wiadomości wędkarskich” „Okoń”, „Szczupak”, „Kleń” to zbiór rzetelnej wiedzy którą powinni posiąść wszyscy interesujący się spinningiem.
Nie są najnowsze pozycje, ale to chyba nie rok wydania decyduje o wartości książki.
Drogi nabywco z tych książeczek dowiesz się wszystkiego o danym gatunku ryby. Opisano w nich środowisko występowania ryb, ich rozwój. Najwięcej miejsca poświecono jednak samym technikom połowu. Podczas lektury zahaczymy również o kawałek historii. Miłym dodatkiem w każdej książce jest rozdział poświęcony przygotowaniu wcześniej złowionych ryb. Bardzo ciekawe przepisy i porady kulinarne przydadzą się nie tylko amatorom sportu wędkarskiego ale i samych ryb. Polecam wszystkim, którzy nie pogardzą rzetelną i sprawdzoną wiedzą.

Wydawnictwo: „EDYTOR” SPÓŁDZIELNIA PRACY
Rok wydania: 1986 (OKOŃ) - 1987 (KLEŃ) – 1989 (SZCZUPAK)
Okładka: Miękka
Liczba stron 32 DLA KAŻDEJ Z KSIĄŻEK

Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na konto. Wysyłka priorytetem.
Koszt przesyłki pokrywa kupujacy.
Kontakt ze mną pod adresem: maciejmlynarz@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna Żbikowska oparta o Webtrees. Można znaleźć na niej sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: