Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/JACEK KOLENDOWICZ - WĘDKARSTWO SPINNINGOWE (książka) 

JACEK KOLENDOWICZ - WĘDKARSTWO SPINNINGOWE (książka)

Ilość wyświetleń: 3047 
Komentarzy: 0 
ID: 6058 
Węzeł: 4555 
JACEK KOLENDOWICZ - WĘDKARSTWO SPINNINGOWE (książka)

JACEK KOLENDOWICZ - WĘDKARSTWO SPINNINGOWE (książka)

ID: ROA0001577

Czas końca: 30.11.2005 16:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Do sprzedania książka wielokrotnego mistrza Poski. Przekazuje w sposób czytelny swoją fachową wiedzę. Stan książki b.dobry. Wydawnictwo - Multico (papier kredowy). Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty dolicz 5PLN na koszt przesyłki.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: