Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Muchowe Filmy Instuktazowe na 6CD 

Muchowe Filmy Instuktazowe na 6CD

Ilość wyświetleń: 10447 
Komentarzy: 0 
ID: 7409 
Węzeł: 5785 

Muchowe Filmy Instuktazowe na 6CD

ID: ROA0002089

Czas końca: 02.04.2006 9:26

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam na mojej pierwszej aukcji w serwisie RO.

Przedmiotem aukcji jest 6 płyt cd z nagranym materialem instuktazowym dla muszkarzy. Film przedstawia metody wykonywania sztucznych much(ponad 70wzorów, prawie 4GB filmów, ponad 350minut niezapomnianych emocje podczas ogladania filmu) Na filmie przedstawione sa najlowniejsze wzory nimf, mokrych, suchych much oraz stremerów, kilka wzorów na morze. Filmy sa w jezyku nagielskim ale w niczym to nie przeszkadza bo zblizenia sa naprawde dobre i wszysko widac na klipach. Filmy nagrane sa na płytach Esperanza w predkosci 52x jesli kogos interesowala by inna predkos prosze dac znac. Filmy sa nie osiagalne w Polsce nie ma ich w necie i jestem jedynym mozliwym zrodlem jego nabycia!!

Zapraszam cena za 6cd to 32zł plus 5,5zł wysyłka w kopercie babelkowej!!

Kontakt pod nr tel 606733843 gg: 2809323 lub mail!!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Wędkarstwo . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: