Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Oprawiony rocznik (Wiadomości Wędkarskie 2001)

Oprawiony rocznik (Wiadomości Wędkarskie 2001)

Ilość wyświetleń: 9487
Komentarzy: 0
ID: 8964
Węzeł: 7276

ID: ROA0002700

Czas końca: 30.11.2006 20:51

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do zaoferowania oprawiony rocznik 2000 miesięcznika Wiadomości Wędkarskie.Oprawa zielona (imitacja cielęcej skórki) tłoczenia złocone. Introligatornia - Udziałowa - firma solidna i znana. Wewnątrz znajduje się przktyczna zakładka. Z uwagi na wagę koszt przesyłki 10 PLN. Wpłata na konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644. Zapraszam do licytacji.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: eZ Publish

Bazar moderują: