Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Oprawiony rocznik (Wiadomości Wędkarskie 2002)

Oprawiony rocznik (Wiadomości Wędkarskie 2002)

Ilość wyświetleń: 9451
Komentarzy: 0
ID: 8965
Węzeł: 7277

ID: ROA0002701

Czas końca: 30.11.2006 20:52

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do zaoferowania oprawiony rocznik 2002 miesięcznika Wiadomości Wędkarskie.Oprawa zielona (imitacja cielęcej skórki) tłoczenia złocone. Introligatornia - Udziałowa - firma solidna i znana. Wewnątrz znajduje się przktyczna zakładka. Z uwagi na wagę koszt przesyłki 10 PLN. Wpłata na konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644. Zapraszam do licytacji.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Bazar moderują: