Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Druki/Wacław Strzelecki "Wędkarstwo rzeczne" 

Wacław Strzelecki "Wędkarstwo rzeczne"

Ilość wyświetleń: 10770 
Komentarzy: 0 
ID: 6079 
Węzeł: 4576 
Wacław Strzelecki  "Wędkarstwo rzeczne"

Wacław Strzelecki "Wędkarstwo rzeczne"

ID: ROA0001592

Czas końca: 31.05.2006 10:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

„Wędkarstwo rzeczne” to książka Wacława Strzeleckiego. Nie jest najnowsza, ale to chyba nie rok wydania decyduje o wartości książki.
Dowiesz się z niej jak czytać wodę i gdzie szukać w niej różnych gatunków ryb. Publikacja poświęca wiele miejsca dla początkujących wędkarzy. Pomaga im wdrożyć się w sztukę wędkarską. Książka zawiera bardzo ciekawe opisy licznych gatunków ryb, tak tych mniej znanych jak i tych powszechnie występujących. Polecam wszystkim, którzy nie pogardzą rzetelną i sprawdzoną wiedzą.

Wydawnictwo: Państwowe Wydawnictwo Rolnicze i Leśne
Rok wydania: 1987 (Wydanie 2)
Okładka: Miękka
Liczba stron 319

Preferowana forma zapłaty to przelew z góry na konto. Wysyłka priorytetem. Co do ceny skłonny jestem negocjować.
Kontakt ze mną pod adresem: maciejmlynarz@wp.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Wszywki i metki żakardowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: