Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Elektronika/Echosonda Humminbird Wide 3D View 

Echosonda Humminbird Wide 3D View

Ilość wyświetleń: 17506 
Komentarzy: 0 
ID: 2374 
Węzeł: 1417 
Echosonda Humminbird Wide 3D View

Echosonda Humminbird Wide 3D View

ID: ROA0000218

Czas końca: 04.05.2005 20:13

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Czteroelementowy przetwornik pracuje w 53-stopnowym kącie przestrzennych sygnałów,co pozwala wykryć ryby na znacznie większym obszarze,niż może to uczynić zwykła echosonda. Puste i pełne symbole ryb na ekranie dają właściwą informacje i można szybko przełączyć urządzenie na obraz trójwymiarowy, aby jeszcze lepiej zlokalizować interesujące nas obiekty.Echosonda Wide 3DView umożliwia Wam różnorakie obrazowanie informacji na ekranie.Ten typ echosondy daje trzy możliwości obrazowania dna:trójwymiarowy(rewelacyjny do szukania górek podwodnych),dwuwymiarowy i tzw. obraz Combo. Tel.504102967

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Odbiór osobisty przez Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Tworzenie systemów CMS (Content Management System) oraz CRM (Customer Relationship Management) to jedna z podstawowych działalności i specjalności firmy Krokus SP. z o.o. Specjalizujemy się we wdrożeniach CRM i ERP Odoo czyli systemów interetowych zarządzania zarówno cała firmą, jej relacjami z klientami, jak i treścią stron.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: