Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/AHAB SERIA FIN-NOR 

AHAB SERIA FIN-NOR

Ilość wyświetleń: 7482 
Komentarzy: 0 
ID: 5349 
Węzeł: 3980 
AHAB SERIA FIN-NOR

AHAB SERIA FIN-NOR

ID: ROA0001271

Czas końca: 21.09.2005 10:19

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNY, AMERYKAŃSKI KOŁOWROTEK AHAB SERIA FIN - NOR.KOŁOWROTEK ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY DO EKSTREMALNYCH POŁOWÓW METODA SPININGOWĄ. KOŁOWROTEK ZROBINY JEST ZE STOPÓW NAJTWARDSZEJ STALI I BRĄZU, CO PLASUJE GO NA PIERWSZYM MIEJSCU W KATEGORI WYTRZYMAŁOŚCIOWEJ DLA KOŁOWROTKÓW SPININGOWYCH.WSZYSTKIE KOŁOWROTKI, KTÓRE OFERUJĘ SĄ NOWE I ZOSTAŁY PRZYWIEZIONE Z AUSTRALII I OCEANII - KRAINY NAJWIĘKSZYCH POŁOWÓW.POSIADAM CZTERY WERSJE:8;12;16;20

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: