Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Ciężarki antyzaczepowe do metody bocznego troka 

Ciężarki antyzaczepowe do metody bocznego troka

Ilość wyświetleń: 9202 
Komentarzy: 0 
ID: 5698 
Węzeł: 4250 
Ciężarki antyzaczepowe do metody bocznego troka

Ciężarki antyzaczepowe do metody bocznego troka

ID: ROA0001450

Czas końca: 28.10.2005 20:28

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Niesamowicie skuteczne ciężarki do metody łowienia "boczny trok". Wszystkie inne ciężarki mają tędęcje do łapania zaczepów. Oto rozwiązanie które likwiduje ten proglem. Ciężarek mocowany jest na drucie i ten prosty patent powoduje to, że nie klinuje się w zaczepach. Masa poszczególnych ciężarków to 20 - 15 - 12 - 10 i 5 gram. Na zdjęciu pokazany jest również drut bez obciążenia. Znajduje się tam pętla która po zalaniu ołowiem umiejscowiona jest w dolnej części obciążenia, dlatego z 20 gramowego ciężarka możesz zrobić 17 gramowy lub jaki kolwiek sobie wymażysz ciężarek obcinając nożem odpowiednią ilość ołowiu. Tak wszechstronnych ciężarków nie spotykałem jeszcze na aukcjach RO. Aukcja dotyczy także dwóch ciężarków z krętlikiem 20 i 10gram. Czyli wszystko to co na zdjęciu oprócz drutu bez ołowiu. Cena dotyczy 1 zestawu prezentowanego na zdjęciu. Posiadam wielkokrotności tych zestawów. Możliwe są wszelkie inne konfigujacje.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Odzież strażacka Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: