Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Kazeina super hit 

Kazeina super hit

Ilość wyświetleń: 5981 
Komentarzy: 0 
ID: 5296 
Węzeł: 3934 

Kazeina super hit

ID: ROA0001243

Czas końca: 30.09.2005 11:58

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam.
jak interesuja cie polowy malych plotek wyjdz ta aukcja nie jest dla ciebie bo to aukcja dla ludzi ktorzy lubia lowic duze okazy.
Przedmiotem aukcji jest bardzo dobra przyneta/zaneta KAZEINA.
Kazeina jest białkiem powstałym z mleka krowiego, ze względu na bardzo wysoką zawartość białka sięgającej 90% , jest stosowana w wyczynowym wędkarstwie.

Moze byc dodawana jako baza do zanety jak i rowniez dodatek do kul proteinowych lub do ciasta na ryby.
Ze wzgledu ze Kazeina jest z wlasnego zrodla wysylam ja w szczelnie zapakowanych torebkach tylko po wczesniejszej wplacie na konto ,ktore otrzymuje kontrachent na meila

Paczki w jakich sa sprzedawane to 1kg.
Nigdzie nie kupicie w tak malych ilosciach pzewaznie sie kupuje na wori i bardzo drogo wychodzi.
Zapraszam do kupna a napewno nie ebdziesz zalowac zreszta bedzie widac po polowach.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Wykonujemy wdrożenia nowoczesnego systemu System ERP Odoo to jedna aplikacja dla całego Twojego biznesu i innowacyjna technologia.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: