Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Spinning Robinson Titanium Trout 2,9m c.w. 5-20g - po przeróbce, ulepszony, SUPER! 

Spinning Robinson Titanium Trout 2,9m c.w. 5-20g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Ilość wyświetleń: 14574 
Komentarzy: 2 
ID: 8814 
Węzeł: 7147 
Spinning Robinson Titanium Trout 2,9m c.w. 5-20g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

Spinning Robinson Titanium Trout 2,9m c.w. 5-20g - po przeróbce, ulepszony, SUPER!

ID: ROA0002636

Czas końca: 17.10.2006 17:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 120,00 zł

Wygrał:

Grzegorz Kołtało

Jeśli szukasz wędki "uniwersalnej" do połowu wszystkich drapieżników prócz suma czy łososia, to ten kijek spełni prawie wszystkie twoje wymagania. Optymalna długość dolnika pozwoli wygodnie zarzucać i trzymać wędkę. Duża pierwsza przelotka ułatwia dalekie rzuty. Duża moc wędki pozwoli na skuteczny hol dużej ryby. Czyła wklejana węglowa szczytówka ułatwia rzuty małymi przynętami jak np. 2,5cm woblery Salmo Tiny, lecz używałem z powodzeniem dużych woblerów boleniowych - np. bezsterowców Siudaka czy dużych kopyt na 15g główce na sadacza czy szczupaka. Ostatnio z powodzeniem łowiłem okonie na boczny troczek z cięzarkiem 7 i 10- gramowym, węglowa szczytówka doskonale amortyzowała zrywy ryb i żaden okoń nie spadł (żyłka 0,14). Oryginalnie wędka miała 3m i opisana była ciężarem wyrzutu 4-12g. Przy wymianie przelotki szczytowej na lepszą skróciłem wędkę o ok 10cm ( do kolejnej przelotki). Trafiłem w dziesiątkę! Wędka nabrała "pazerności", wydłużyły się rzuty, akcja troszkę jakby szybsza. Od tamtego czasu łowiłem tą wędką okonie, bolenie, brzany, sandacze, a i każdego szczupaka z naszych wód tą wędką się smiało wyholuje. Idealna jest do przynęt o wadze między 5 a 15g, ale rzuty lżejszymi przynętami nie męczą ręki. Szczytówka wytrzymała rzuty łowienie z opadu ripperem na główce 18g! Za tą cenę nie ma w sklepach wędki o takich parametrach. Seria Titanium była krótką serią, lecz zrobioną na mocnych blankach, nie jak w przypadku innych firm - blankach o grubości papieru. Bardzo wygodny uchwyt, wyprofilowany plastik i nakręcana korkowa rączka "z góry", pozwalały mi łowić kilkanaście godzin non stop. Nie będziesz żałować! Łowię ryby na spinning intensywnie od prawie 10 lat i rekomenduję ten sprzęt nie tylko początkującym. Mnie tą wędką łowiło się na prawdę dobrze, choć z pewnością markowe wędki za 500-1000zł są bardziej czułe, lżejsze i wygodniejsze. Jeżeli cię na nie stać, nie kupuj ode mnie tej wędki :)Jeżeli jednak się zdecydujesz, dołączę jakiś drobiazg w ramach "niespodzianki".

Całkowity dochód ze sprzedaży tej i innych wędek przeznaczony będzie na zabieg usunięcia blizn pooperacyjnych dwudziestolatki z mojej rodziny.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Wędkarskie stowarzyszenie o ideach nieco odmiennych od promowanych przez PZW. Szczególnie uważnie przeczytaj zatem nagłówek tej strony: Stowarzyszenie Wędkarzy Internautów . Szybko zrozumiesz różnicę i kto wie, może się do niego przyłączysz.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: