Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Świder do lodu model syberyjski

Świder do lodu model syberyjski

Ilość wyświetleń: 6852
Komentarzy: 3
ID: 6051
Węzeł: 4549
Praca tym swidrem to przyjemność

ID: ROA0001574

Czas końca: 30.11.2005 5:18

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 125,00 zł

Wygrał:

Piotr Onikki-Górski

Jakie cechy powinien posiadać świder do lodu? Odpowiedź: "Gryzie" lód i jest lekki.
Takie cechy posiada szwedzki świder Mora, sygnowany przez firmę Fladen. Jedyną jego wadą jest ...cena. A cena szwedzkiego modelu to tylko 249 zł.
Świder wystawony na aukcje jest produkcji rosyjskiej model "Syberyjski". Jego cechy to: kopia szwedzkiego z tym że, ma super "gryzące noże" schodkowe i jest tańszy o połowę.
Zastanów się zatem. Do modelu "syberyjskiego" można dokupić zapasowe noże i dwie zimy masz z głowy. Dane charakterystyczne:
- Długość w stanie rozłożonym -1550 mm;
- Długośc w stanie transportowym -79 cm
- Ciężar całkowity - 3,0 kg;
- Średnica wierconego otworu - 138 mm.
-Głębokość wiercenia 110 cm
Wyposażenie:
- 2 noże schodkowe;
- 4 wkręty;
- osłona na noże zapinana na rzep;
- pokrowiec szmaciany na ostrza
Koszt przesyłki 8 zł.
Kontakt 604479852.
Nie wysłam za pobraniem.
UWAGA: kolor może być inny niż na załączonym zdjęciu.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Sprzęt wędkarski

Bazar moderują: