Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Woblery FORTEL-Wysyłka GRATIS ! 

Woblery FORTEL-Wysyłka GRATIS !

Ilość wyświetleń: 3958 
Komentarzy: 0 
ID: 6332 
Węzeł: 4809 
Kolory na cały sezon

Woblery FORTEL-Wysyłka GRATIS !

ID: ROA0001700

Czas końca: 20.12.2005 22:44

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Na paczkę składaja się dwa woblery za cenę 20 zł-wysyłka gratis ! Nr.1 to Shannon 8cm pływający 13g. Nr.2 to Ontario 6,5cm pływający11g. Stery poliweglanowe można je wiginać, a nawet rozklepywać młotkiem! Kotwice francuskiej firmy Au Lion Dor nr. 2 i 3. Woblery doskonale nadaja się na trocie, łososie, szczupaki, sumy i większe okonie. Przynęty są nowe i ustawione na poprawna pracę.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Sprzedającego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: