Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Inne/Wynajme stara,drewniana,chate nad Wisla,50 km od Warszawy. 

Wynajme stara,drewniana,chate nad Wisla,50 km od Warszawy.

Ilość wyświetleń: 11873 
Komentarzy: 0 
ID: 10857 
Węzeł: 8771 
Wynajme stara,drewniana,chate nad Wisla,50 km od Warszawy.

Wynajme stara,drewniana,chate nad Wisla,50 km od Warszawy.

ID: ROA0003350

Czas końca: 27.02.2009 12:24

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Wynajme stara,drewniana chate nad Wisla we wsi Szymanowice Duze gmina Sobienie Jeziory.Do Wisly z chaty jest 1 km.W chatce woda bierzaca,natrysk,ubikacja na zewnatrz-wiecej info pod nr.501015067 badz na stronie www.szymanowice.plTresc niniejszego ogloszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Przygotowanie druku Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: