Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Jaxon Chinook Fly #5/6 

Jaxon Chinook Fly #5/6

Ilość wyświetleń: 4006 
Komentarzy: 0 
ID: 5254 
Węzeł: 3894 
Jaxon Chinook Fly #5/6

Jaxon Chinook Fly #5/6

ID: ROA0001223

Czas końca: 10.09.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do sprzedania kołowrotek muchowy Jaxon Chinook Fly wraz z zapasową szpulą. Kołowrotek jest nowy i zaliczany do górnej półki. Zaletami są precyzyjny hamulec oraz szeroka szpula. Cały kołowrotek jak i szpula są wykonane z metalu, podczas gdy inne marki w tej klasie oferują zapasowe szpule wykonane ze stopów technicznych i dodatkowo dociążone. Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Ponieważ jest to sprzęt raczej drogi proponuję wysyłkę priorytetem. W tym celu do wylicytowanej kwoty dolicz 10PLN.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: eZ publish to nowoczesny i wydajny wzorzec projektowy - CMF (Content Management Framework). OpenSource CMS Kod źródłowy dostępny jest na zasadach nieodpłatnych licencji GNU GPL

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: