Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Kołowrotek ABU. 

Kołowrotek ABU.

Ilość wyświetleń: 7130 
Komentarzy: 0 
ID: 4055 
Węzeł: 2770 
Kołowrotek ABU.

Kołowrotek ABU.

ID: ROA0000748

Czas końca: 27.05.2005 12:43

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam (kultowy) nie do zdarcia kołowrotek ABU 507- bezkabłąkowy, stan kołowrotka dobry, używany sporadycznie(od ponad 7 lat leży na półce),oczywiście wymaga, przesmarowania czyli zabiegów , które nic nie kosztują. Kołowrotek, który na pewno nie zawiedzie nad wodą , a zapewne ucieszy kolekcjonerów i nie tylko!

Zobacz inne moje aukcje.

Przesyłka zgodnie z cennikiem P.P. Przy cięższych i większych przesyłkach doliczam koszty materiału na opakowanie(taśma,sznurek, bąbelki) w kwocie 3zł.

Tel. 500 514 483 ; (091) 8 126 423.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego
Odbiór osobisty przez Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Producent wszywek, metek, etykiet. Zobacz: metki tekstylne i żakardowe Firma "Wszywka" zaprasza!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: «Redakcja Rybiego Oka»