Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/RYOBI METAROYAL 5000 FISHING SAFARI JAPOŃSKI 

RYOBI METAROYAL 5000 FISHING SAFARI JAPOŃSKI

Ilość wyświetleń: 12444 
Komentarzy: 0 
ID: 5350 
Węzeł: 3981 
RYOBI METAROYAL 5000 FISHING SAFARI JAPOŃSKI

RYOBI METAROYAL 5000 FISHING SAFARI JAPOŃSKI

ID: ROA0001272

Czas końca: 21.09.2005 10:26

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PROFESJONALNY, JAPOŃSKI KOŁOWROTEK RYOBI METAROYAL 5000 FISHING SAFARI.KOŁOWROTEK ZOSTAŁ WYPRODUKOWANY W JAPONII, CO GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ PRODUKTU.WSZYSTKIE KOŁOWROTKI, KTÓRE OFERUJĘ SĄ NOWE I ZOSTAŁY PRZYWIEZIONE Z AUSTRALII I OCEANII - KRAINY NAJWIĘKSZYCH POŁOWÓW.JESTEM WĘDKARZEM CZYNNIE UCZESTNICZĄCYM W MIĘDZYNARODOWYCH ZAWODACH WĘDKARSKICH W EUROPIE I NA ŚWIECIE, WIĘC OFERUJĘ NAJWYŻSZEJ KLASY SPRZĘT.PODSTAWOWE PARAMETRY:

  • PRZEŁOŻENIE 4.9:1
    WAGA 660G
    4 ŁOŻYSKA

POJEMNOŚĆ SZPULKI:

  • 0.33 - 400m
    0.37 - 320m
    0.47 - 200m

POSIADAM WIELE PROFESJONALNYCH MULTIPLIKATORÓW ORAZ WĘDZISK DO POŁOWU MORSKIEGO I ŚRÓDLĄDOWEGO.WIĘCEJ INFO 602117717 LUB az@azelektronik.pl ZAPRASZAM.
<!-- --><!-- end description (1) " '-->

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: