Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/SHIMANO SUPER BAITRUNER I SUPER CENA !!!!!  

SHIMANO SUPER BAITRUNER I SUPER CENA !!!!!

Ilość wyświetleń: 11283 
Komentarzy: 0 
ID: 8809 
Węzeł: 7139 

SHIMANO SUPER BAITRUNER I SUPER CENA !!!!!

ID: ROA0002635

Czas końca: 31.10.2006 18:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WITAM WSZYSTKICH WĘDKARZY MAM DO SPRZEDANIA TRZY KOŁOWROTKI SHIMANO SUPER BAITRUNER 8000 10000 XTEA JAK WSZYSCY WIEDZĄ A MOŻE NIE WSZYSCY SĄ TO NAJNOWSZE MODELE TEJ F-MY, KTÓRYCH JESZCZE NIE MA NA POLSKIM RYNKUCENA W ANGLI TO OKOŁO 12OFUNTÓW ZA MODEL 10000 RÓŻNIĄ SĘ MIĘDZY SOBĄ TYLKO POJEMNOŚCIĄ SZPULI NP.MODEL 6000 MA 310 M ŻYŁKI 0,30 CENA ZA KAŻDY Z NICH TO 360 ZŁ !!!!!!!!!!!! TAKRZE CENA SUPER. KOŁOWROTKI SĄ PRZYWIEZIONE Z HOLANDI. OCZYWIŚCIE KOŁOWROTKI SĄ NOWE.

W RAZIE PYTAŃ PROSZĘ OKONTAKT TEL. 609-528-186

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Firma "Wszywka" zaprasza producentów odzieży oraz hurtownie dodatków krawieckich do współpracy, patrz: Metki i wszywki odzieżowe pragnie zinteresować swą ofertą metek i wszywek odzieżowych również osoby prywatne, zainteresowane niskimi nakładami.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: