Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Silstar CX 35 B 

Silstar CX 35 B

Ilość wyświetleń: 3910 
Komentarzy: 0 
ID: 5691 
Węzeł: 4243 
Silstar CX 35 B

Silstar CX 35 B

ID: ROA0001444

Czas końca: 25.10.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Mam do sprzedania kołowrotek Silstar CX 35 B. Nie jest nowy, ale sprawny. Wymieniana była sprężyna od spuszczania kabłąka, ale coś mi nie wyszło (jestem kiepskim ślusarzem) i kabłąk trzeba spuszczać ręcznie. Jak ktoś się zna to na pewno poprawi i kabłąk będzie działał jak dawniej. Kołowrotek służył mi od pierwszych lat wędkowania i można go traktować jako antyk. Ostatnio używałem go do łowienia na blaszkę spod lodu i spisywał się nienagannie. Niestety nie jestem w stanie zamieścić fotografii, gdyż obecnie nie posiadam cyfrówki. Do wylicytowanej kwoty dolicz 5PLN na koszt przesyłki.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: