Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Silstar CX35B 

Silstar CX35B

Ilość wyświetleń: 7609 
Komentarzy: 0 
ID: 6826 
Węzeł: 5281 
Silstar CX35B

Silstar CX35B

ID: ROA0001902

Czas końca: 10.02.2006 14:07

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Przedmiotem aukcji jest widoczny na zdjęciu kołowrotek Silstar CX35B.
Kołowrotek uzywany. Do wymiany sprężynka kabłąka. Kołowrotek działa, kosz kreci się normalnie, ale kabląk trzeba spuszczać ręcznie, bo sprężyna nie odbija. Poza tym wszystko sprawne. Przełożenie 5,2 : 1. Hamulec tylny.
Wpłata na konto w mBanku: 59 1140 2004 0000 3402 3632 8644.
Koszt przesyłki 5,50 PLN.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Fundusze ETF na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Fundusze ETF: ETF.COM.PL Analizy, ranking, aktualności, informacje, ryzyko, regulacje prawne, wydarzenia w Polsce i na świecie, linki, rynek giełdowy, podstawy i zasady inwestowania.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: