Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/sprzedam DAIWA EMBLEM -S 3500 IA 

sprzedam DAIWA EMBLEM -S 3500 IA

Ilość wyświetleń: 8560 
Komentarzy: 1 
ID: 7012 
Węzeł: 5444 
sprzedam DAIWA EMBLEM -S 3500 IA

sprzedam DAIWA EMBLEM -S 3500 IA

ID: ROA0001956

Czas końca: 20.02.2006 20:35

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 250,00 zł

Wygrał:

piotr czapkowski

WYCOFANA

Kołowrotek DAIWA EMBLEM-S 3500 IA firmy japońskiej, stan jak widać -idealny. Fajna maszynka na troć jak i na szczupaka i sandacz.Najważniejsza charakterystyka: "nie gasi" przynęty, wręcz odwrotnie jest "czujny", przy dobrze skomponowanym zestawie daje idealny przekaz, kapitalnie nawija zarówno żyłkę jak i plecionkę, posiada precyzyjny hamulec, ma bardzo mocną konstrukcja, jest w miarę lekki w stosunku do konkurentów, pojemność żyłki na szpuli 0,32 mieści 190m, a 0,35 - 155. To duża okazja, tym bardziej że dobrego sprzętu nowej generacji , a do takiej śmiało można zaliczyć ten model już nie ma!Cena 250 zł.Jest możliwosć zakończenia aukcji przed czasem.Zapraszam do kupna ponieważ jest to duża okazja.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: