Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Sprzedam kołowrotek SHIMANO STRADIC FE 1000 TANIO !!!! 

Sprzedam kołowrotek SHIMANO STRADIC FE 1000 TANIO !!!!

Ilość wyświetleń: 17423 
Komentarzy: 0 
ID: 9130 
Węzeł: 7435 
Sprzedam kołowrotek SHIMANO STRADIC FE 1000 TANIO !!!!

Sprzedam kołowrotek SHIMANO STRADIC FE 1000 TANIO !!!!

ID: ROA0002788

Czas końca: 30.12.2006 20:08

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Sprzedam SHIMANO STRADIC 1000 FE(made in Japan)+zapasowa szpula.Stan b.dobry mało używany.Jdealny kołowrotek na pstrąga.W sklepie kosztuje około 700 ja sprzedam za 300 zł.Tel.692782571

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Tworzenie systemów CMS (Content Management System) oraz CRM (Customer Relationship Management) to jedna z podstawowych działalności i specjalności firmy Krokus SP. z o.o. Specjalizujemy się we wdrożeniach CMS eZPublish czyli systemów interetowych zarządzania zarówno cała firmą, jej relacjami z klientami, jak i treścią stron.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: