Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000 

Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

Ilość wyświetleń: 5062 
Komentarzy: 0 
ID: 6538 
Węzeł: 5011 
Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

ID: ROA0001763

Czas końca: 03.01.2006 12:39

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Kołowrotki nowe 2 razy nad wodą przywiezione ze stanów,największe modele,stan idealny,więcej info na maila carpfishingdebica@interia.pl.

PS.
Do pana Rafała z Poznania:
Błędy każdemu się zdażają,myślę że teraz jest tak jak powinno być.
Pozdrawiam:)

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Nasze studio DTP dysponuje nowoczesnym sprzętem i doświadczoną obsługą. Świadczymy Usługi poligraficzne Zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: