Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Kołowrotki/Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000 

Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

Ilość wyświetleń: 4998 
Komentarzy: 0 
ID: 6538 
Węzeł: 5011 
Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

Sprzedam Pilnie 2x DAIWA EMBLEM XT 6000

ID: ROA0001763

Czas końca: 03.01.2006 12:39

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

WYCOFANA

Kołowrotki nowe 2 razy nad wodą przywiezione ze stanów,największe modele,stan idealny,więcej info na maila carpfishingdebica@interia.pl.

PS.
Do pana Rafała z Poznania:
Błędy każdemu się zdażają,myślę że teraz jest tak jak powinno być.
Pozdrawiam:)

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: