Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/3 lata pracy......licytujcie!!! 

3 lata pracy......licytujcie!!!

Ilość wyświetleń: 3703 
Komentarzy: 6 
ID: 6837 
Węzeł: 5286 
3 lata pracy......licytujcie!!!

3 lata pracy......licytujcie!!!

ID: ROA0001908

Czas końca: 04.02.2006 20:52

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam! Chciałbym przedstawić na swojej (pierwszej:)) aukcji woblerki boleniowe. Wobki te sa wykonane ręcznie z drzewa lipowego,stelaż wykonany z drutu nierdzewnego 0,8mm ,stery-poliwęglan,czterokrotnie lakierowane,waża okolo 10gr. Sa to typowe przynęty na bolki,powstaly na bazie moich trzyletnich doswiadczen w tworzeniu przynęt i łowieniu tych cwanych ryb! Moim głownym łowiskiem jest Odra w okolicach Sulechowa,wieloletnie doswiadczenia moje i moich klubowych kolegów wyraznie wskazuja na to ze typowy wobler boleniowy powinien pozwolic posłac sie na dosc znaczna odleglosc powinien przy tym sciągany w ekspresowym tempie wyrozniac sie tylko nieznaczna praca...woblerki te skusiły juz niejedna rapke....licytujcie może i wam ułatwią złowienie tej pięknej i przebiegłej ryby!!

Jesli ktokolwiek ma jakies pytanka dotyczace moich przynęt prosze pisać na maila,postaram sie odpowiedziec jak najszybciej!!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (6)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: