Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Chcesz zrobić woblera ZOBACZ !!!!! 

Chcesz zrobić woblera ZOBACZ !!!!!

Ilość wyświetleń: 11158 
Komentarzy: 0 
ID: 8840 
Węzeł: 7169 
Chcesz zrobić woblera ZOBACZ !!!!!

Chcesz zrobić woblera ZOBACZ !!!!!

ID: ROA0002645

Czas końca: 26.10.2006 17:15

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Jeśli podobają Ci się woblery typu banan i chciałbyś zrobić je samemu to na mojej aukcji możesz nabyć kształtki, którym za pomocą noża i papieru ściernego nadasz odpowiedni kształt jak na fotce. Długość korpusów to 7cm. Jest wśród nich parę korpusów długości 9 i 5 cm. Aukcja dotyczy ponad 50 korpusów. Dodatkowo mogę zaproponować poliwęglan i drut.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: PPHU PROTEKT INT. BH jest firmą produkcyjno-handlową prowadzącą swoją działalność szczególnie na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych, ale także i innych jednostek ochrony przeciwpożarowej. Kominiarki strażackie Podstawą funkcją firmy jest zapewnienie klientom możliwości nabycia szerokiego asortymentu ubrań i ubiorów wchodzących w skład osobistego wyposażenia strażaka.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: