Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Ciężarki do metody bocznego troka - NAJTANIEJ!!!!!! 

Ciężarki do metody bocznego troka - NAJTANIEJ!!!!!!

Ilość wyświetleń: 3353 
Komentarzy: 0 
ID: 5699 
Węzeł: 4251 
Ciężarki do metody bocznego troka - NAJTANIEJ!!!!!!

Ciężarki do metody bocznego troka - NAJTANIEJ!!!!!!

ID: ROA0001451

Czas końca: 28.10.2005 20:32

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Proponuję ciężarki o wadze od 10 - 20 gramów z krętlikiem. Najlepiej spełniają swoją rolę właśnie w kształcie walca. Kształt ten ma to do siebie, że nie klinuje się w zaczepach tak jak ciężarek typu łezka. Licytując na aukcji 1zł otrzymujesz 2 ciężarki do wyboru od 5, 10, 15, 20 gramów. Ciężarki te mają tą zaletę że można je dowolnie przycinać w zależności od warównków na łowisku, czyli z 20 gr można zrobić równie dobrze 18 lub 13 gram itp. Aukcja dotyczy 10 sztuk ciężarków 20 lub 10 gramowych. Dysponuję większą ilością tych ciężarków.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Przeczytaj szczegółowe opisy wędkarskich akwenów. Sporo z nich znajdzeisz pod tym adresem: Łowiska wędkarskie Znajdziesz tu także informacje o firmach wędkarskich i kwaterach związanych z uprawianiem tego hobby.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: