Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Drut stalowy nierdzewny do woblerów 

Drut stalowy nierdzewny do woblerów

Ilość wyświetleń: 8350 
Komentarzy: 0 
ID: 2660 
Węzeł: 1670 
Drut stalowy nierdzewny do woblerów

Drut stalowy nierdzewny do woblerów

ID: ROA0000294

Czas końca: 01.01.2005 12:44

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Polecam drut stalowy, nierdzewny, półtwardy, niezastąpiony przy produkcji woblerów, grubości 0,8 mm podatny na formowanie, nie sprężynuje. Cena drutu: - 0,8 mm (1 mb) 1zł Z jednego metra można uzbroić około 10 woblerów. Przy większych woblerach , takich ponad 10 cm 1 metr wystarczy na około 7 sztuk. Proponuję super ofertę, takiej ceny jeszcze nie było. Przy zakupie 100m drutu cena drutu wynosi 50gr za metr. Kupując 150m płacisz tylko 70zł. Przy ilości poniżej 100m jedem metr kosztuje 1zł. Do ceny należy doliczyć 5 za przesyłkę. JEŚLI ZALEŻY CI NA SZYBKIEJ DOSTAWIE KONTAKTUJ SIĘ PO ZALICYTOWANIU!. Dowiedziałem się że dental w sklepie z zaopatrzeniem stomatologicznym kosztuje 20 m -70 zł. Prosze sie zastanowić czy warto przepłacać za taki drut. Kto powiedział że tylko on się nadaje, sprzedałem już wiele razy mój drut i prosze zobaczcie co sądzą ludzie którzy go nabyli. Sam robię wobki już wiele lat z tego drutu i jestem z niego bardzo zadowolony. ZASTANÓW SIE I NIEPRZEPŁACAJ!!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka". Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: