Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Haki do główek!!! 

Haki do główek!!!

Ilość wyświetleń: 3324 
Komentarzy: 0 
ID: 3716 
Węzeł: 2508 
Haki do główek!!!

Haki do główek!!!

ID: ROA0000679

Czas końca: 20.05.2005 14:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Dzień dobry!

Dziś posiadam do sprzedaży haki do główek jigowych, są to haki firmy MUSTAD.
Rozmiar 4/0, pakowane po 100szt.(jeszcze nie były otwierane).
Bardzo atrakcyjna cena-przelicz 0,39zł/szt.

Do ceny należy doliczyć koszt przesyłki: 5,00zł. jeśli wpłata nastąpi po wygraniu aukcji lub 8,50zł. jeśli kupujący będzie chciał zapłacić za pobraniem.

POŁAMIANIA KIJÓW!!!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a w szczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany link. Jest co pooglądać! Każdy hobbysta wędkarz winien być raczej zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: