Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Koguty sandaczowe 

Koguty sandaczowe

Ilość wyświetleń: 12795 
Komentarzy: 0 
ID: 1759 
Węzeł: 894 
Koguty sandaczowe

Koguty sandaczowe

ID: ROA0000075

Czas końca: 20.04.2005 22:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Aukcja dotyczy przedstawionych na fotografii kogutów wykonanych na główkach firmy VMC.
Do budowy przynęt użyto specjalnych silikonowych korpusów oraz piór kogutka grizzli lub jak kto woli z polskiego jarzębatego. Koguty są bardzo skuteczne na łowiskach Dolnego i Górnego Sląska. Testowane zarówno w rzekach jak i na zaporówkach:Mietków, Poraj, Przeczyce. Sukces murowany. Preferowana forma zapłaty to przelew na konto w mBanku. Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 5PLN na koszt przesyłki. Zapraszam

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Pozycjonowanie stron staramy się wykonać rzetelnie. Przykładowo tę stronę: Metki odzieżowe firmy zajmującej się nadrukiem np. kodów kreskowych na metkach, pozycjonujemy od dłuższego już czasu z sukcesem, na słowa i frazy kluczowe: metki odzieżowe, wszywki odzieżowe, etykiety samoprzylepne.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: