Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor BSD!!! 

Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor BSD!!!

Ilość wyświetleń: 4116 
Komentarzy: 0 
ID: 5977 
Węzeł: 4486 

Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor BSD!!!

ID: ROA0001538

Czas końca: 05.12.2005 4:19

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Witam na mojej aukcji

Mam do zaoferowania nowe (w oryginalnym opakowaniu) woblery Rapala z Serii DT. Wobler w kolorze BSD według rozpiski poniżej Jest to topowy produkt Rapali, uważany za jeden z bardziej łownych, idealne wręcz do przeczesywania dłuższych rynien oraz większych i mniejszych dołków o głębokosci w zakresie 2,5-3.0 m. W czasie ściągania błyskawicznie nurkuje i pozostaje niezmiennie na głębokości około 2 metry.

Przy trolingu moga również posłużyć do przeczesania wody o głębokości do około 4.5m (wobler na dłuższej lince schodzi głębiej, poza tym nie ma efektu "wyciągania do wierzchu" obecnego podczas zwijania).

Woblery te umożliwiają również wykonanie bardzo dalekich rzutów - przy swoich małych rozmiarach posiadają całkiem pokaźną masę 12 gram. Ma to swoje znaczenie również w trudno dostępnych miejscach, gdyż umozliwia oddanie dosyć długich i celnych rzutów "podjajecznych". Jest to swego rodaju ewenement, gdyż wobler jest pływający!!!

Przynęta nie jest też zbyt czepliwa - z racji dosyć dużego steru głębokości odbija się od większości podwodnych przeszkód.

Akceptuję tylko przelew!!! Nie wysyłam za pobraniem!!! Nie ma możliwości odbioru osobistego przy ilości mniejszej niż 2 sztuki!!! Jeżeli decydujesz się na odbiór osobisty istnieje tylko możliwość dostarczenia na dowolną stację metra w Warszawie!!!

Koszt przesyłki wynosi 5 PLN przy każdej ilości. Przy priorytecie proszę doliczyć 1 PLN.

Uwaga!!!

Nie przegap okazji!!! U mnie ten model zakupisz najtaniej!!!

Jestem sprawdzonym kontrachentem - możesz sprawdzić komentarze!!!

Kontak: craft@fusion.cuvs.net 888 186 399

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Wędkarstwo

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: