Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor DCW!!! 

Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor DCW!!!

Ilość wyświetleń: 4645 
Komentarzy: 3 
ID: 5590 
Węzeł: 4160 
Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor DCW!!!

Najtaniej!!! Rapala DT 6 5cm kolor DCW!!!

ID: ROA0001396

Czas końca: 30.10.2005 3:35

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 17,50 zł

Wygrał:

Krzysztof Miller

Witam na mojej aukcji

Mam do zaoferowania nowe woblery Rapala z Serii DT. Wobler w kolorze DCW według rozpiski poniżej. Jest to topowy produkt Rapali, uważany za jeden z bardziej łownych, idealne wręcz do przeczesywania dłuższych rynien oraz większych i mniejszych dołków o głębokosci w zakresie 2,5-3.0 m. W czasie ściągania błyskawicznie nurkuje i pozostaje niezmiennie na głębokości około 2 metry.

Przy trolingu moga również posłużyć do przeczesania wody o głębokości do około 4.5m (wobler na dłuższej lince schodzi głębiej, poza tym nie ma efektu "wyciągania do wierzchu" obecnego podczas zwijania).

Woblery te umożliwiają również wykonanie bardzo dalekich rzutów - przy swoich małych rozmiarach posiadają całkiem pokaźną masę (około 12g). Ma to swoje znaczenie również w trudno dostępnych miejscach, gdyż umozliwia oddanie dosyć długich i celnych rzutów "podjajecznych". Jest to swego rodaju ewenement, gdyż wobler jest pływający!!!

Przynęta nie jest też zbyt czepliwa - z racji dosyć dużego steru głębokości odbija się od większości podwodnych przeszkód. Sam używam tych woblerków i na dwie wyprawy na opasce nie straciłem żadnego, a w czwartek 22.08 wyciągnąłem z opaski sandacza 58 cm (może nie rekord, ale dowodzi że rybki się interesują - wzią na kolor FT)

Posiadam też ten model w innych kolorach, za wyjątkiem: RCW, GFR, GTR !!! Jeśli jesteś zainteresowany, sprawdź inne moje aukcje lub napisz do mnie, a sprawdzę dostępność (są to pojedyńcze sztuki).

Akceptuję tylko przelew!!! Nie wysyłam za pobraniem!!! Nie ma możliwości odbioru osobistego przy ilości mniejszej niż 3 sztuki!!! Jeżeli decydujesz się na odbiór osobisty istnieje tylko możliwość dostarczenia na dowolną stację metra w Warszawie!!!

Koszt przesyłki wynosi 5 PLN przy każdej ilości. Przy priorytecie proszę doliczyć 1 PLN.

Kontak: craft@fusion.cuvs.net 888 186 399

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (1)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jedno z pierwszych wdrożeń systemu CMS eZPublish w Polsce. Już niebawem pojawi się również w nowej wersji. Świat Druku - to miesięcznik naukowo-techniczny wydawany przez wydawcę: Polski Drukarz, adresowany do wszystkich związanych z branżą poligraficzną.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: