Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Odbijak do przynęt siningowych 

Odbijak do przynęt siningowych

Ilość wyświetleń: 5693 
Komentarzy: 0 
ID: 8837 
Węzeł: 7168 
Odbijak do przynęt siningowych

Odbijak do przynęt siningowych

ID: ROA0002642

Czas końca: 26.10.2006 17:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Waga odbijaka 300 gram, bardzo skuteczny przy uwalnianiu przynęt z zaczepów. Zasada działania jest bardzo prosta a mianowicie polega na przełożeniu przez oczka odbijaka żyłki i opuszczeni go do przynęty. Siła uderzenia powoduje, że przynęta zostaje uwolniona. Łańcuchy zamocowane w odbijaku pomagają przy uwalnianiu przyynęt typu wobler. Należy kilkakrotnie pouścić odbijak dopóty dopóki łańcuchy nie złapią za kotwiczki przynęty. Jest to bardzo skuteczna metoda. Odbijak sprzedaję bez linki. Jeżeli zależy Ci na szybkim zakupie proszę o kontakt.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Jeśli interesuje Cię wędkarstwo a wszczegolności, gdy chesz pooglądać piękne Zdjęcia wędkarskie ryb i przyrody, kliknij na wskazany url. Jest co pooglądać! Hobbysta wędkarz winien być zadowolony.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: