Górne menu
Lewe menu

Nowe


Right menu

Reklama

Sklepowe newsy »

St. Croix SOLE
FORESTA krem
FORESTA spray
Aqua-Vu Micro 5c
Aqua-Vu Micro 5

Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Piękne i łowne woblerki pstrągowe 

Piękne i łowne woblerki pstrągowe

Ilość wyświetleń: 7441 
Komentarzy: 4 
ID: 2223 
Węzeł: 1280 
pstrążki i okonek

Piękne i łowne woblerki pstrągowe

ID: ROA0000204

Czas końca: 01.05.2005 21:45

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Poniżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zwycięska cena: 30,00 zł

Wygrał:

Robert Ringwelski

Przedmiotem aukcji są trzy pływające woblerki pstrągowe 5,5 cm (te widoczne na zdjęciu). Pomimo agresywnej akcji nie walczą ze szczytówką; amplituda boczna drgań średnia. Pomimo dość dużego steru można nimi łowić w dowolnej warstwie wody, zależnie od uniesienia szczytówki.
Ster z poliwęglanu, drut (odpowiednik dentalu) przez cały korpus. Woblery wielokrotnie lakierowane dla wzmocnienia powierzchni.
Do wylicytowanej kwoty należy doliczyć 5 zł za przesyłkę (koperta z powietrzem, polecony priorytet - Poczta Polska). Zapłata z góry - najlepiej przelewem na konto.

Oprócz łowności będziecie cieszyć nimi oczy.
Na ewentualne pytania odpowiem mailem: slawku@op.pl

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy CMS

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: