Right menu

Reklama


Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/SUPER HIT!!! GUMOWOBLERY  

SUPER HIT!!! GUMOWOBLERY

Ilość wyświetleń: 3401 
Komentarzy: 0 
ID: 6629 
Węzeł: 5088 
SUPER HIT!!! GUMOWOBLERY

SUPER HIT!!! GUMOWOBLERY

ID: ROA0001817

Czas końca: 18.01.2006 19:03

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Zestaw 2 szt., doskonałe na wszystkie rodzaje drapieżników. Korpus woblera wykonany z balsy (najlepsze drewno na woblery!!!). Ręczny wyrób, 5 warstw lakieru + POŁYSKUJĄCY BROKAT, UZBROJONE. Każdy gumowobler indywidualnie testowany. Woblery produkuję już od 9 lat. Chętnie kupowane przez wędkarzy w Polsce jak również przez wędkarzy z zagranicy.

Wielkość korpusów bez gum: 2,5 cm.

ZOBACZ RÓWNIEŻ INNE MOJE AUKCJE

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Prawdopodobnie największy w Polsce i w Europie społecznościowy serwis wędkarski: Fishing . Wędkarstwo to hobby tysięcy ludzi, zapraszamy! Oczywiście realizacja oparta o eZ publish

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: