Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Tylko dla spiningistów 

Tylko dla spiningistów

Ilość wyświetleń: 3908 
Komentarzy: 0 
ID: 8841 
Węzeł: 7170 
Tylko dla spiningistów

Tylko dla spiningistów

ID: ROA0002646

Czas końca: 26.10.2006 17:16

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Woblery typu silder, 7cm. Waga 25 gram, bez kotwic. Wobler ten pracuje wężowatym ruchem podczas normalnego ciągnięcia, gdy podszarpujemy potrafi zrobić koło, gdy wobler nie będzie podciągany to lusterkuje, tzn. podczas opadania kolebie się na boki. W woblerze zainstalowane są oczka z ruchomom źrednicą. Korpusy wykonane są z twardego drewna. Sprawdzona kolorystyka. Górny wobler posypany brokatem. To jest to co szczupaki lubią najbardziej. Aukcja obejmuje 3 sztuki z prezentowanego zdjęcia. Wygrywający bierze wszystko. Wpłata tylko na konto.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Systemy zarządzania zawartością informacyjną serwisów WWW. CMS eZ Publish już od kliku lat skutecznie wdrażamy różne wersje tego systemu.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: