Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Tylko dla spiningistów 

Tylko dla spiningistów

Ilość wyświetleń: 3893 
Komentarzy: 0 
ID: 8843 
Węzeł: 7172 
Tylko dla spiningistów

Tylko dla spiningistów

ID: ROA0002648

Czas końca: 26.10.2006 17:24

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Wobler typu silder, 7cm. Waga 25 gram, bez kotwic. Wobler ten pracuje wężowatym ruchem podczas normalnego ciągnięcia, gdy podszarpujemy potrafi zrobić koło, gdy wobler nie będzie podciągany to lusterkuje, tzn. podczas opadania kolebie się na boki. W woblerze zainstalowane są oczka z ruchomom źrednicą. Korpusy wykonane są z twardego drewna. Sprawdzona kolorystyka. Wobler posypany brokatem. To jest to co szczupaki lubią najbardziej. Wobler bez kotwic. Wpłata tylko na konto. Wysyłka 5zł.

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Hobbystycznie założona strona genealogiczna oparta o Webtrees: Żbikowska . Można znależć na niej już sporo różnych nazwisk. Bardzo ciekawe materiały źródłowe dotyczące narodzin, zgonów i zawartych związków małżeńskich z parafii Grążąwy.

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: