Rybie Oko/Bazar/Aukcje/Przynęty/Uniwersalna forma do odlewu ciężarków  

Uniwersalna forma do odlewu ciężarków

Ilość wyświetleń: 8266 
Komentarzy: 0 
ID: 5696 
Węzeł: 4248 
Uniwersalna forma do odlewu ciężarków

Uniwersalna forma do odlewu ciężarków

ID: ROA0001448

Czas końca: 28.10.2005 20:00

Inne sprzedającego Inne sprzedającego

Zapytaj sprzedającego Zapytaj sprzedającego

Powyżej ceny minimalnej

ZAKOŃCZONA

Uniwersalna forma do ciężarków metody bocznego troku. Mogą też służyć jako obiciążenie w delikatnych zestawach do drgającej szczytówki. Masa odlewanych ciężarków to 20 i 10 gram. Czyli przecinając ciężarek 20 gramowy na pół masz 10gramowy. W ten sposób można uzyskać dowolne obiążenie. Forma wykonana jest z twardego aluminium. To nie jakaś tam forma z gipsu czy z jakiegoś mniej trwałego materiału. JEST PO PROSTU WIECZNA!!! Ja używam krętlików ele zamiast krętlików można użyć odpowiednio uformowany drut (będzie taniej). Ciężarki tego typu na aukcjach kosztują około 60 gr. Kupując 100 cieżarków 10gramowych zapłacisz 60zł. Czy nie warto zainwestować w taką formę??? Zastanów się i nie przepłacaj!!!!!

Typ: Bez gwarancji BAZARU

Warunki dostawy: Na koszt Kupującego

Oferty (0)

RSS 2.0 E-mail do moderatorów Wersja drukowalna - Sklep Wędkarski ŻBIK Błędy
Reklamy Krokus: Archiwlane strony wędkarskie "Rybiego Oka": Wędkarstwo - archiwum Cały szereg informacji i artykułów o wędkarskim hobby. Jest co czytać!

Wielki Portal Wędkarski "Rybie Oko" ma charakter otwarty (podobnie jak Wikipedia), każdy może zgłosić chęć współpracy przy jego budowie, obsłudze i zarządzaniu i zostać Moderatorem. Również każdy, kto ma ochotę stać się współtwórcą Rybiego Oka, może wybrać sobie własną grządkę do uprawiania i wspólnie z innymi czynić ją zgodną z własną wizją. Może uczestniczyć w rozwoju konkretnego istniejącego już działu wędkarskiego (np.Filmy, Fotografie, Sprzęt, Humor, Wody, Łowiska, Linki, itp.) lub też stworzyć całkiem nowy. Jeśli lubisz wędkarstwo i pragniesz zostać współtwórcą Rybiego Oka wypełnij ten Formularz listu E-mail i napisz w nim czym chcesz się zająć, i dlaczego właśnie Ty. Aktualne gremium adminów i moderatorów zadecyduje, czy zasługujesz na taką rolę, jeśli jednak masz chęci i choć nieco wiesz o wędkarstwie zapewne masz duże szanse :).

Bazar moderują: